Alltech Crop Science Growtech Eurasia 2015’e Katıldı

Anasayfa News Alltech Crop Science Growtech Eurasia 2015’e Katıldı
Alltech Crop Science Growtech Eurasia 2015’e Katıldı
21 Dec, 2015

Alltech Crop Science, 2-5 Aralık tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Growtech Fuarı’na üst üste dördüncü kez katıldı.

Fuar, Alltech Crop Science için Türkiye’de Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki ülkelere açılan bir kapı olması nedeniyle temel bir etkinlik olmaya devam ediyor. Growtech Fuarı ekibe, Crop Science çözümlerini ve Avrupa genelinde yürütülen Alltech denemelerinin sonuçlarını aktarma imkanı tanıyor. Küresel perspektiften bakıldığında fuar, Alltech ekibinin yeni ilişkiler kurmasına ve uluslararası hedef kitleye ulaşmasına imkan sağlayan bir platform oluşturuyor.

Bu yıl da farklı olmadı. Ekip, Orta Doğu’dan katılımcıların da bulunduğu potansiyel yeni müşterilere yaklaşımda oldukça aktifti. Alltech Türkiye, Alltech Crop Science çözümleri ile ilgili tecrübelerini paylaşmak ve etkinliğini göstermek için en iyi 10 bayisine fuar boyunca ev sahipliği yaptı.

Growtech Eurasia, 35 ülkeden 650 katılımcıyı bir araya getiren ortalama 100.000 ziyaretçisiyle, endüstrinin en büyük fuarlarından biridir. Fuar, Avrupa’dan Balkan Ülkelerine, Orta Doğu’dan Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetler’e uzanan katılımcıları cezbetmektedir.