Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Nicholasville, Kentucky, ABD’de bulunan merkez ofisiyle Alltech Crop Science ultra modern fermantasyon sistemi, araştırma çiftliği, dünyaca ünlü geliştirme laboratuvarı ve Nutrigenomi Merkezi ile desteklenen son teknoloji bir üretim tesisinden gücünü almaktadır. Yerelleştirilmiş üretime bağlılığımızın simgesi olarak, dünyanın en büyük maya fermantasyon tesisi hızla gelişen tarım piyasasına hizmet etmek amacıyla São Pedro do Ivaí, Brezilya’da kurulmuştur.

Alltech’in Nicholasville, Kentucky’de bulunan global merkez ofisi.

Mevcut öngörülerin gerçekleşmesi durumunda, yalnızca 50 sene içinde yeryüzünün halihazırda kalabalık nüfusu 9 milyara çıkacak. Gerçeklere bir göz atalım: Potansiyel çiftlik arazisinin %80’inin çeyreği, geçmiş tarım uygulamaları tarafından hasar almış bir şekilde işlenmekte. Bunun üstüne iklimsel belirsizliği, güvenlik ve izlenebilirliğe yönelik talebi, kimyasal etkinlikte azalmayı ve giderek artan kullanım kısıtlamalarını ekleyin. Tartının öbür tarafına da kârlılığı koruma baskılarını koyun ve sürdürülebilirlik ile nihai hedef olan üretkenliğin çok hassas bir denge üzerinde olduğunu göreceksiniz.

São Pedro do Ivaí, Brezilya’da bulunan dünyaca ünlü tesisimiz. Alltech Crop Science dünyada tamamı maya ve fermantasyon teknolojisinden elde edilen bitki besleme ve aktivatör ürünleri üreten tek tarım şirketidir. 

Vizyonumuz:
Alltech’te misyonumuz insan, hayvan ve bitkilerin sağlık ve performansını bilimsel yenilik yardımıyla iyileştirmektir. 

Değerlerimiz:​
Alltech, yenilikçi bir bakış açısıyla kullandığı maya, enzim teknolojisi, algler ve nutrigenomiye doğal olarak besin değeri ekleyerek sağlık ve performansı iyileştirir. Şirketin bu misyonuna kurucu ACE prensibi rehberlik eder: şirketimizin faaliyetlerinde Tarım, Tüketici ve Çevre üzerinde pozitif bir etki bırakma sözü.

Nutrigenomi ve Uygulamalı Bitki Besleme Merkezimiz bitki beslenmenin gen ifadesi üzerinde etkisini araştırmaktadır.