DENEYİMLER

Anasayfa DENEYİMLER
Agropecuária Maifra

Alltech Crop Science çözümlerinin İspanya’da bulunan marul üreticilerinin daha sürdürülebilir bir şekilde yetişen ve daha kaliteli marul ürünlerine duyulan tüketici taleplerini karşılamasına nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Devamını Oku
Gelecekteki Yeşil Devrim

Toprağa iyi gelen bitkiye de ve yetiştiricilerin sürdürülebilirliği ile kârlılığına da iyi gelir.

Devamını Oku
Group Perichán

İspanya’nın Mazarrón bölgesinin en büyük domates üreticisinin Alltech Crop Science çözümlerini kullanarak nasıl daha erken ve daha kârlı hasatlar yaptığına tanık olun.

Devamını Oku
Arnaud Tranchand & Samuel Marquet

Fransız yetiştirici Arnaud Tranchand mısır, huhubat ve pancarlarında denediği Alltech Crop Science ürünlerinden bahsediyor. Gaigago'dan distribütör Samuel Marquet Alltech Crop Science'ın Fransa, Belçika ve Hollanda'da yakaladığı başarıyı anlatıyor.

Devamını Oku
Kenansville Sığır İşletmesi

Alan Kelley meralarına uyguladıkları Alltech Crop Science çözümlerinin  Güney Florida'da bulunan Kenansville Sığır Şirketini nasıl daha fazlı kârlı hale getirdiğinden bahsediyor.

Devamını Oku
US Feeds, Iowa, Mısırda Grain-Set kullanımı

1994’ten bu yana, Alltech Crop Science’ın felsefesi bitkisel üretimini arttıran kanıtlanmış, izlenebilir ürünler imal etmek olmuştur. Grain-Set’in bitkilerin çeşitli hava koşullarına dayanmasına nasıl yardım ettiğini izleyin.

Devamını Oku
W.E. Green & Sons Turunçgil Fideliği

Scott Green bitkinin doğal sistemik direncini arttırmanın mantar hastalıklarını azaltarak ürün kalite ve verimini iyileştirdiğini öğrendi. Scott’un Alltech Crop Science ürünlerini kullanarak ağaçlarındaki kök gelişimini arttırıp nasıl daha sağlıklı ağaçlar elde ettiğini izleyin. 

Devamını Oku
Warden Hutterian Brethren Çiftlikleri

Kârlılık veya sürdürülebilirlikten ödün vermeden, Alltech Crop Science bitkinin sağlığı, kalitesi ve verimini arttırmanın başarılı yollarını buldu. Alltech’in McDonalds’ın en büyük patates üreticilerinden biriyle el ele verip verimlerini arttırmaya nasıl yardımcı olduğunu izleyin.

Devamını Oku